Nadam se "Zenit" - Jevgenij Chernov

Jevgenij Chernov - mladi ruski igrač, koji igra na pozicijama bek i veznjak. Učenik u Tomsk fudbal sada brani boje Petersburg "Zenit".

Sibirski karakter

23 okt 1992 rođen je Jevgenij Chernov. On je rođen u Tomsk, gradu daleko od nogometa, ali od djetinjstva zainteresovao u sportu. Posvećenost i upornost na mnogo načina definisan položaj u kojem je igrao - u jezgru zoni.

U 17 godina, crne prvi put došao na native aplikacija, "Tom" u ruskom prvenstvu utakmicu. Iste godine, 13. avgusta, on je napravio svoj debi u mlađih selekcija turnira. Rival čelika Samara "Krila Sovjeti." Međutim, prvi palačinka je pijan - "Tom" izgubio (0: 3).

Sljedeće godine, tim je pokušao u "Mostovik-Primorye" iz Vladivostok, govoreći u zoni "Istok" Drugog Division, ali je na kraju odlučili da ostanu u Tomsk i dobiti praksu u prvenstvu mladih.

Ubrzo je postao uključeni u obuku glavni tim.

Debi u Premier ligi

Od 2011. godine Jevgenij Černov biografija koja onda dramatično postalo promjena počela da pada u ponudu za Premier League utakmicu. Međutim, na prvi put objavljen tek 2012. godine.

To se dogodilo 27. aprila. "Tom" je pokušao da održi boravak u Premijer ligi, a njegova rivala - permutacija "Amkar" - bio je jedan od lidera u borbi za 8-16 mjesto. Černov pojavio na terenu 80 minuta, umjesto Nikity Bazhenova, ali utječu na ishod utakmice nije mogao da je sastanak završio remijem (0: 0). Prema rezultatima ove sezone, "Tom" je napustio nogomet elite.

U First Division

Iduće godine Jevgenij Černov održan u Orenburg "Gazovik" služe područje "Ural-Volga region" Drugog Division. Igrač je odigrao 19 utakmica, što je označilo 4 golova. Zajedno s tim na kraju sezone kako bi proslavili povratak u Prvu ligu.

Narednih klub veznjak postao Dzerzhinskij "Chemist", govori u First Division. Ovdje je igrao na posudbi. U kratkom vremenu je postao jedan od glavnih igrača u centralnoj liniji, bio je u stanju da pomogne zadržati klub boravka u First Division.

Kao rezultat toga, igrač ", Chemist" Černov ostao do 2015. godine, kada je tim ipak otišao do smanjenja u učionici. Tokom tog vremena, proveo je 58 utakmice i postigao 1 gol.

2015 Jevgenij Černov proveo na posudbi u Krasnojarsk "Yenisei". U klubu je proveo samo pola sezone - prije zimske pauze, a zatim ponovo u "Tom". Tokom tog vremena, on je uspio da se igra u 18 utakmica. Međutim, postoje nisu uspeli da građani Tomsk. 2016. Chernov zainteresovani za nekoliko klubova, posebno u "Krasnodar" i "Zenit".

U gradu na Nevi

U januaru je potpisao ugovor sa novim klubom Jevgenij Chernov. "Zenit" u početku nije smatrao kao igrač bazu, iako je igrač putovao sa prvi tim u logoru u Austriji.

Po prvi put t-shirt "Zenit" Crni staviti u prijateljskoj utakmici protiv iračkog klub "koja radi u Iraku." Černov je na terenu u startnoj postavi, proveo cijelu prvom poluvremenu. Igra nije puna opasnih trenutaka, a na kraju je završila remijem - 0: 0.

Na dva usjevi su učestvovali u 8 prijateljskih utakmica za "Zenit" Jevgenij Chernov. Igrača je igrao najviše na terenu tokom utakmice protiv švicarskog "Sion" - 62 minuta. Međutim, kako bi se njegov tim nije mogao, "Zenit" izgubili 1: 3.

U "Zenith" osnova

Do tinte nisu dobili u glavni dio Petrograda u službenim utakmicama, igrao za farmu klub, "Zenit-2", koji igra u prvenstvu First Division pod vodstvom Vladislava Radimov. Za ovu naredbu Eugene je igrao 26 utakmica i postigao jedan gol.

Da bi njegov debi u prvom timu fudbaler pao u utakmicama 1/16 finala ruskog Kupa. Sankt Peterburg grupa otišla posjetiti tim First Division - FK "Tambov". Chernov ušao na teren u startnoj postavi i proveo na travnjaku 90 minuta.

U odbranu "Tambov" velike probleme "Zenit" nije stvoren, tako da je njegov tim debitant vrijeme nije pokvarilo. Iako je nastao u prvoj polovini, a gorka borba, za otvaranje računa "Zenit" mogao tek prije pauze. Ali u drugoj polovini tambovchane sastanka potpuno razišli. Kao rezultat toga, sastanak je završen rezultatom 0: 5 na semaforu za goste.

U Premijer ligi u "Zenit" debitirao 24. oktobar Jevgenij Chernov. Fotografije fudbaler u ovom danu ukrašena fotografija izvještaje o utakmici. On je ušao na teren u startnoj postavi, ali je na poluvremenu je ušao Artur Yusupov. Pitertsy osvojio - 1: 0.

Unatoč činjenici da je mastilo se troši samo pola, volio stručnog štaba. Naredni meč ponovo pojavila u bazi. A rival se ispostavilo da je glavno lice Eugene - autohtoni "Tom", u okviru kojeg je on nikada nije bio u stanju da dobije uporište.

I čim je bio u stanju da provjerite u proizvodne aktivnosti. Nakon 26 minuta igre, Černov smanjiti za izuzetne vjernost jahanje u golmana, koji je uzeo loptu Dziuba ga je izbacio na tok Kokorin, što jasno pogodio. 1: 0. Do kraja utakmice rezultat je nije promijenilo. Dakle, Eugene je direktno učestvovao u pobjedi nad svog bivšeg kluba.

Uz svaki meč, sve se više fiksiran na osnovu "Zenit" u bliskoj budućnosti se nada da će postati ključni igrač ovog kluba, uspješno učestvuje ne samo u odbrani nego u ofanzivne akcije tima.

U reprezentaciji

U 2011. godini, Jevgenij Černov je prvi put pozvan na lokaciju juniorske reprezentacije Rusije na nogomet. U to vrijeme je bio 19 godina.

Chernov učestvovao na međunarodnom turniru za dječake rođene 1992. godine, koja je održana u Portugalu. Debi u meču protiv Francuza, na 62 minuta, Eugene ušao sa klupe. Napomena međutim efikasnu akciju nije uspio, sastanak završio remijem - 0: 0. Sve u svemu je proveo za reprezentaciju 3 utakmice, dok je u reprezentaciji se više ne zove.

Danas, sa pojavom glavnog menadžmenta Stanislav Cherchesova prilika došla za svakoga.

Copyright © 2018 bs.unansea.com. Theme powered by WordPress.