Sport i fitnessAtletici

Alina Talay: biografija i dostignuća u sportu

Alina Talay - poznat sportista iz Bjelorusije, učesnik i medalje za Svjetsko prvenstvo.

Djetinjstva i adolescencije

Alina je rođen Mar 1989 u bjeloruski SSR. Odrasla je prilično aktivan dijete, tako da roditelji odlučili su da pošalju svoje kćeri u sportsku sekciju. Oni su odlučili da je potrebno da se uključe u atletici. Budućnost sportaš se nije opirao i uživajte u posjeti sportske sekcije.

Nakon nekog vremena, treneri primijetio da je ona izdvaja od svojih vršnjaka. Od tada, ona je počela da plati malo više pažnje od drugih.

Alina Talay uspješno izvodi na djecu i mlade takmičenja u domaćoj sceni. Vrijeme je prolazilo, a ona polako počela da se bave profesionalno vođeni.

mladih u karijeri

U devetnaest, ona je otišla na svoj prvi događaj, koji se dogodio izvan njegove rodne Bjelorusije. Bilo je to na Svjetskom prvenstvu za mlade. Uspjeh sportista, malo ko je verovao, ali je uspela da se plasira u finale. Nažalost, u finalu, ona je tek na četvrtom mjestu. Uprkos ovaj rezultat, devojka je nastavila da istraje.

Godinu dana kasnije, ona ide na Evropsko prvenstvo. Alina turnir ponovo prišao kao "crni konj". Uprkos svemu, u Alina vratio kući sa bronzanu medalju.

U 2011. godini, Alina Talay je posljednji put uključena u prvenstvu mladih Europe, a ovaj put osvaja zlatnu medalju. Tako je, za dvadeset dvije godine Alina osvojila svoju prvu veliku nagradu.

Važno je napomenuti da je u 2011. učestvovala na Svjetskom vojne igre i osvojio 100 metara sa preponama.

porno karijeru

U 2012. godini Talay upućen je u Tursku, gdje je Svjetsko dvoransko prvenstvo. Trkač na trećem mjestu na šezdeset metara udaljenost s barijera. Iste godine, sportista postaje drugi na Evropskom prvenstvu.

2013 nije bila vrlo uspješna za mlade sportaše. Ona je osvojila srebrnu medalju na Univerzijadi, koji je održan u Rusiji.

U proljeće 2015. godine Alina je postao šampion Evrope na udaljenosti od 60 metara prepone, i u roku od nekoliko mjeseci, osvojio je brončanu medalju na Svjetskom prvenstvu u Kini. Bjeloruski također nastupio na Olimpijskim igrama u Londonu na 100 metara sa preponama, ali je ispao u polufinalu fazi. ona je učestvovao u trci relej gdje nacionalni tim Bjelorusije izgubio u prvom kolu.

Nažalost, Olimpijske igre donio razočaranje: ništa nije osvojio Alina Talai. Fotografije i video zapise od konkurencije pokazati sve strasti i kako naporan sportaš, ali na razočaranje navijača, pobjeda nije vona. Ali da je kredit, a kasnije, u toku niz razgovora sa novinarima, bila je ne traži opravdanja, ali iskreno, to nije bilo dovoljno pripremljen za trku.

Osobni pokazatelji

Kao što možete vidjeti, to je prilično zanimljiv ličnost Alina Talai. Biografija sportaš pokazuje sledeće ličnih zapisa:

• Na otvorenom prostoru je trčala stotinu metara 11.48 sekundi.
  • Dvjesto metara je savladala za 23.59 sekundi.
  • Sto metara s preponama devkshka radi od 12.66 sekundi.

Što se tiče rezultata u sobi, oni su kako slijedi:

• Šezdeset metara 7.31 sekundi.
  • Šezdeset metara s preponama od 7.85 sekundi. Važno je napomenuti da je ovo najbolji rezultat u povijesti Bjelorusije.

Počevši od 2008. godine, Alina Talay trener Viktor Myasnikov, koji je poznati sovjetski sportista.

Možda ako je djevojka bila nešto viša, to je bio u mogućnosti osvojiti više nagrada. Vrlo je teško natjecati s visokim trke, kada je rast je samo 164 centimetara. Uprkos tome Talay uvijek imaju za cilj da osvoji i pokušaj da se bori do kraja. To je zbog tvrdoglava djevojka bila u stanju da postignu određene visine.

Copyright © 2018 bs.unansea.com. Theme powered by WordPress.