Sport i fitnessNogomet

"International" povratak. Koja je neuništivost duha?

Doslovno prevedeno na engleski povratak - «vratiti». Do danas, ovaj koncept je široko ušla u leksikon ruskih tinejdžera i često se koristi kao sleng ili sportske subjekata. Dakle, može se reći o povratku, da je ova definicija je jasno i kako se primjenjuje u okruženju današnjih mladih.

Koncept "povratak" u sportu

U osnovi, riječ "povratak" se u ekipnim sportovima, kada je jedan od klubova u toku igre je prilično daleko iza protivnika i istovremeno na sastanku je konačni pobjednik. Osvrćući se na takve igre, često se koristi prideva "nevjerovatan povratak" ili "samo-davanje iznenađujuće, i sposobnost da se bori." Takvi sastanci kad beznadežno gubitnički tim konačno izvlači pobjede, igračima pozitivan stav, i ove igre mogu biti efikasni u uslovima u porastu.

Koristi reč "povratak" u svakodnevnom životu

Šta znači "povratak" u svakodnevnom životu, možemo shvatiti iz razgovora današnje mladosti. Oni koriste ovu definiciju kada žele da kažu o povratku nekoga ili nešto. Važno je napomenuti da u cjelini, na engleskom jeziku riječi i izraza čvrsto ukopane u leksikon tinejdžera i biti duže u upotrebi.

Najbolji nogomet povratak u novijoj povijesti

Utakmica između Njemačke i Švedske u pretkolu Svjetsko prvenstvo 2014. godine, koji je održan oktobra 16, 2012, a završio u remijem rezultatom 4: 4, sadrži neverovatno švedski povratak. Nijemci su mirni i mjeriti vodili četiri gola na poluvremenu i pretpostavlja bez previše muke da ga do pobjede. Šveđani, pak, pokušao je da preokrene tok sastanka i da postigne barem cilj prestiža. Kao rezultat toga, zadnji gol je postigao u nadoknadi vremena do 93 minuta, a Švedska ostvario neriješeno.

Konačni od najprestižnijih turnir u malom fudbalu - Ligi prvaka - 2005. godine imao je spektakularan scenarija. Povratak u fudbalu na tako visokom nivou - što je rijetka pojava. Zatim italijanski "Milan" u igri s engleskim "Liverpool", čini se, napravio je dobar početak da osvoji i nakon prvih četrdeset pet minuta držali rezultat tri gola, ali Britanci o tome i smatra se predak fudbala, jer sam pokušati iskoristiti sve za pobjedu . "Liverpool je" rezultat i rezultat penala osvaja trofej.

U 2004. godini, postoje dva masterovityh kluba "Manchester City" i "Tottenham" u finalu FA kupa. Ova igra je bila izdašna na ciljeve i sadržavao izuzetne ljepote povratak. Ono što je nogomet za engleske navijače - ne treba reći, da su najvatrenijih navijača na svijetu. Na taj dan, navijači u Manchester navijali do jutra, kada je njihov klub preuzeo utakmice, izgubili u tri gola tokom sastanka.

Davne 2001. godine, u Londonu "Tottenham" i ostao u gradu Manchester i proveo utakmice u FA Cup sa lokalnom "Manchester United". Masterovitaya domaći tim prije utakmice i nije mogao zamisliti da će oni primili tri gola na poluvremenu. Dugogodišnji menadžer Sir Aleks Fergyusson u prvoj polovini sastanka objavio Solskjaer nekako promijeniti tok sastanka, ali Timovi su otišli na odmor sa rezultatom 0: 3 u korist gostiju. Tokom pauze, Ferguson ipak naći prave reči, a dva brza prolaza Beckham sa svojom asistencija je dovelo do toga da je bio neverovatan preokret. Ono što se dešava na tribinama "Old Traffordu" - to je nemoguće prenijeti u riječi. Na kraju "United" održan prekrasan drugoj polovini i zasluženo slavio sa rezultatom od 5: 3.

Povratak u hokeju

S obzirom na specifičnosti igre u hokeju na ledu, kada je glava u pitanju više od fudbala, češće se događa povratak. Ono što je povratak na utakmicu hokeja tim nakon nekoliko propuštenih ciljeva, navijači znaju iz prve ruke. U svakoj sezoni od liga u SAD-u ili u Continental Hockey League u našem slučaju, kao što je povratak više od jednom.

Copyright © 2018 bs.unansea.com. Theme powered by WordPress.