Sport i fitnessMartial Arts

Kako dobiti kategoriji Boks

Ispuštanje u kutiju - to je neki uspjeh za sportiste. sistem ispuštanja akvizicije i sportskih naslova čak postojala u Sovjetskom Savezu. Do našeg vremena to je očuvana i postoji u Rusiji i nekim zemljama ZND. U Evropi, drugi postupak za utvrđivanje naslova. Postoji klasifikaciju zona, na primjer, u sportovima kao što su džudo i karate, kao i istaknuti sportisti u svojim rezultatima :. prvak Evrope, pobjednik na Olimpijskim igrama, itd U Rusiji rangira i kategorije dodjeljuju se različite atribute u raznim sportovima. Na primjer, u atletici pripremaju za put pražnjenja prikazan u gimnastici - za bodove dobiti na takmičenjima. A u borilačke vještine, uključujući boks, sa trijumfalno događaj.

Koji nivo boksa u Rusiji, i kako ih dobiti? Sve ovo detaljnije u ovom članku u.

Klasifikacija kategorija u boksu

U boksu postoji nekoliko bitova koji vam omogućuju da idu od početnika do svjetske klase bokser. Razmotriti sve bitove u kutiji kako (od najniže do najviše):

• Poštovani Master of Sports.

Nakon identifikaciju svih činova i kategorija u kutiji, treba da razgovaramo o tome što je potrebno da postane njihov vlasnik.

Kako dobiti ispuštanje boksa?

Treba napomenuti da je iznad tabela detaljno bitove u odraslih sportaša. U malu djecu prije kategoriji treća odrasla osoba su tri mlade.

Kako da biste dobili kategoriji mladih boksa?

Kako dobiti kategoriji Boks dečko? Kako bi se dodijeliti treće kategorije, neophodno je da se redovno box tokom cijele godine. I za to vreme da osvoji dva puta na početnike. Postoji jedna upozorenje: dvije pobjede dovoljno da bokser 13-14 godina, ako je on stariji (15-16 godina) da se ovo naslov morate pridobiti protivnika tri puta.

Druga kategorija mladići mogu dobiti za redovnu obuku u boksu za dvije godine. Osim toga, da dobije pražnjenja bokser (13-14) mora osvojiti tri puta u sportaša treće klase. Ako početnik bokser stara 15-16 godina, morate osvojiti 6 puta.

Prvi junior nivo sportista može dobiti, ako je star 15 godina, a u roku od godinu dana bio je u stanju da osvoji 10 puta svoje protivnike sa rang niže.

Kako dobiti kategoriji odraslih boksa?

Adult kategoriji Boks dodijeliti samo stariji i mlađi ljudi. Da bi treća kategorija, potrebno je 6 puta godišnje osvojiti na istom nivou sportaša. Da biste dobili drugi pražnjenje mora trijumfovati 10 puta.

Da bi sportista dobio prvu klasu, dovoljno pobjeda. Dobio je samo za prezentaciju na službenim natjecanjima. Mi moramo provesti 3 borbe u konkurenciji, pod uslovom da se težina ima 4 borac prve kategorije.

Naslov CCM i majstora sporta mogu se dobiti samo u slučaju nastupa na raznim zvaničnim sve-ruski natjecanja, kao i svetskim i evropskim prvenstvima.

Naslov magistra sporta međunarodnom nivou su sportisti koji su ostvarili dobre rezultate na Evropskom prvenstvu, Svjetskom i Olimpijske igre. 4-8 se smatra dobro mjesto.

Da biste dobili najvišeg ranga u boksu - Poštovani Master of Sports, morate pobijediti natjecanjima kao što su na Evropskom prvenstvu, Svjetskom i Olimpijske igre.

Ono što je kategorija u boksu je najvažniji?

Mnogi bokseri, stručnjaci i treneri u jedan glas tvrdi da je najvažniji čin u ovom sportu je naslov Konvencije. To je osobina koja čini sportista profesionalac. Da biste dobili ovaj čin, potreban vam je dosta posla i prakse teško. Moramo pobijediti na nacionalnim i regionalnim takmičenjima, kao i da učestvuju u drugim turnirima.

Mnogi ljudi počinju da se bave sportom, da bi mogli da se bore za sebe. Šta onda da govori o čovjeku koji je kandidat za majstora sporta. Pored činjenice da će uvijek biti u stanju da uzvrate, takmičar će dobiti ugled među prijateljima i ne samo to. Trenutno, vrlo moderan dostavio CCM boks, čak i ako to nije slučaj. Obično ljudi koji zapravo imaju naslov, vrlo skromna i neće plakati zbog toga na svakom ćošku.

Savjeti novice bokserice za MMR

Evo nekoliko pravila, koje nakon čega je moguće dobiti ispuštanje boksa.

1. Osnovno pravilo - naporno trenirati svaki čas. Samo kroz rad mogu postići nešto u sportu. Potrebno je da povećaju svoje sposobnosti u svakoj lekciji. Posebnu pažnju treba obratiti na preciznost uticaja i izdržljivosti. Također ne zaboravite da trenira snagu i oštrinu štrajka.
  2. Brzo podići njihov nivo boks može biti samo uz pomoć trenera. Nije potrebno da pokuša da ostvari, to ne može dovesti do napretka. Trener ukazuje na pogreške i predložiti metode za njihovo otklanjanje.
  3. Ne zaboravite osnovno pravilo svakog sporta - morate da se uključe sa onima koji su jači od tebe. Samo na taj način može poboljšati svoje vještine. Uzmite česte sparing sa momcima koji su jači. Osim toga, na potrebu da se pridržava ispravan režim. Zdrave hrane i pravovremeno ostatak - jedna od najvažnijih komponenti uspjeha sportista.
  4. Ako naporno trenirati, prije ili kasnije, trener će pozvati na konkurenciju. Jednom na rubu prvenstva, regiji ili zemlji, pokušati dati sve do maksimuma i pobijediti konkurenciju.
  5. možete osvojiti u prvenstvu Rusije da dobije CCM. Ali, to je obično dovoljno da osvoji pobjedu u zonski prvenstvu ili prvenstvo sportski klub, na primjer, "Dinamo", pod uvjetom da će dve borbe voditi sa MMR boks.

kandidat za majstora sporta kategorija je najpopularniji svih pražnjenja. Međutim, dobijanje svih pražnjenja možda već biti izvor ponosa za sportiste. Počevši s najnižim redovima u boksu, možete doći do najviših. A ako dosta kvalitetnih i obuku, možete ispuniti san mnogih dječaka - da postane profesionalni bokser.

Copyright © 2018 bs.unansea.com. Theme powered by WordPress.